Digitálny zameriavač Sightline N455S/N475S

Kód: 26406 26408 Zvoľte variant
€983 €1 083 od €983 €819,17 bez DPH €902,50 bez DPH od €819,17 bez DPH
Skladom do 3 dní Skladom do 3 dní Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
2.7.2024 2.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
na základe dlhoročných skúsenostií
Cez 1000 výdajných miest
Cez 1000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa pre objednávky skladom
Doručenie do druhého dňa pre objednávky skladom
kuriérom na akúkoľvek adresu, pri objednávkach do 12:00 hod.

Podrobný popis

Digitálny zameriavač Sightline N455S (4-16x) 

Digitálny zameriavač Sightline N475S (6-24x)

 

 • Vzdialenosť pozorovania viac ako 350m
 • Zobrazenie s vysokým rozlíšením
 • Najlepšia nočná citlivosť vo svojej triede
 • Vstavaný IR prísvit s neviditeľnou vlnovou dĺžkou 940 nm
 • Možnosť použitia za denného, večerného alebo nočného osvetlenia
 • Vysoká spoľahlivosť na všetkých zbraniach s energiou spätného rázu do 6000J
 • Spoľahlivé napájanie rýchlo vymeniteľným akumulátorom DNV alebo kontajnerom s 4xAA batériami
 • 3 užívateľské profily nastrelenia
 • Bezpečná vzdialenosť pre oko strelca
 • Jednoduché ovládanie enkodér
 • Rýchly štart
 • Veľký výber montáži
 • Široký rozsah prevádzkových teplôt (-20 až + 40 ° C)

 

 

Sightline

Vysoké zväčšenie 4-16x / 6-24x


Základné zväčšenie zameriavača (4x - N455 / 6x - N475) možno zväčšiť pomocou digitálneho zoomu. Priblíženie je možné meniť buď okamžitým násobením zväčšenia v 2 krokoch alebo plynulým nastavením a zároveň so zmenou zväčšenia a tak optimálne prispôsobiť aj zorné pole pozorovania.

 

Sightline

HD senzor


Vysoko citlivý senzor CMOS sníma obraz s rozlíšením 1280х720 HD a poskytuje vysoké rozlíšenie s presným vykreslením detailov.

 

Sightline

Najlepšia nočná citlivosť vo svojej triede


Pri prirodzenom mesačnom a hviezdnom svetle prevláda žiarenie v infračervenom spektre. Nové elektronické komponenty v kombinácii s pokročilým firmwérom spracovania obrazu dvojnásobne zvyšujú citlivosťi prístroja v nočnom svetle v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi Yukon a tak umožnujú efektívne použitie Sightline za súmraku a v noci s minimálnou hodnotou vonkajšieho osvetlenia. Vysoká citlivosť v rozsahu vlnových dĺžok 900 - 950nm umožňujú použitie zameriavača Sightline s neviditeľnými IR prísvitmy.

 

Sightline

Dosah pozorovania v noci cez 350 m


Vysoká nočné citlivosť, displej s vysokým rozlíšením, vysoké zväčšenie a výkonný IR prísvit pre pozorovanie v úplnej tme robí zo Sightline dokonalý nástroj pre detekciu cieľa na veľmi veľké vzdialenosti. V štandardných nočných podmienkach vzdialenosť detekcie objektu s výškou 1,7m muža dosahovať až 350-400 metrov.

 

Sightline

Prispôsobivé balistické osnovy


Zameriavací kríž u zameriavača Sightline je zobrazený elektronicky na displeji a preto je vždy v obrazovej rovine. Sightline má päť voliteľných krížov rôznych tvarov a farieb, vrátane balistických krížov. Veľkosť balistických krížov je vždy upravená úmerne k zmene zväčšenia zameriavača, podobne ako kríže klasických optických zameriavačov umiestnených v prvej ohniskovej rovine. Uhlové rozmery častí krížov tak zostávajú pri všetkých zväčšeniach nezmenené, čo umožňuje rýchle meranie vzdialenosti a nastavenia pri streľbe na rôzne vzdialenosti.

 

Sightline

Presné zameranie cieľa s režimom «obraz v obraze»


Režim «obraz v obraze» umožňuje užívateľovi v hornej časti obrazovky zobraziť ďalší rámček s veľkosťou 1/10 celkovej plochy obrazovky, kde je zobrazený zväčšený obrázok cieľa a kríža. Toto duálne zobrazenie umožňuje užívateľovi vidieť ako zväčšený obrázok zameriavanej oblasti pre presné zameranie ciela, tak zároveň aj široké zorné pole pre presný prehľad.

 

Sightline

Presné nastrelenie

Zameriavač Sightline možno nastreľovať buď pri základnom zväčšení, alebo pri nastavenom digitálnom zväčšení, pričom s väčším zväčšením hodnota kroku pohybu kríža - kľučkou sa znižuje. Pri maximálnom zväčšení krok pohybu kríža je menší ako 0,1 MOA. Zameriavací bod je stabilný a nemení svoju polohu v celom rozsahu zväčšenia.

 

Sightline

Tri individuálne strelecké profily


Nastavenie nastrelenia je uložené v individuálnom profile strelca. Zameriavač umožňuje užívateľovi vytvoriť až tri strelecké profily pre rôzne zbrane alebo používané náboje. Do každého z profilov je možné uložiť až 10 bodov nastrelenia.

 

Sightline

Rychlý štart


Od stlačenia tlačidla napájania do plného naštartovania Sightline ubehne iba 3,5 sekundy, čo je najrýchlejší hodnota vo svojej triede.

 

Sightline

Univerzálna lišta pre rôzne typy montáži


Univerzálna spodná montážna lišta umožňuje užívateľovi spojiť Sightline s veľkou väčšinou zbraňových montáži Yukon a Pulsar, napr. typu Weaver, CZ, Dovetail, Euro prizma, MAK atď. Veľký výber montáží umožňuje bezproblémové namontovanie Sightline prakticky k akejkoľvek loveckej zbrani na trhu. Možnosť pohybu dopredu či dozadu pri inštalácii zameriavača na montáž umožňuje optimálne prispôsobiť polohu zameriavača na zbrani vzhľadom k individuálnym vlastnostiam strelca a samotnej konštrukcii zbrane.

 

Sightline

Rýchla výmena akumulátora


Zameriavač má rýchloupínací systém výmeny batérie, ktorú je možné nainštalovať a vybrať behom chvíľky. Špeciálna značka na kryte batérie upozorňuje na správnu polohu a umožňuje bezproblémovú výmenu prázdnej batérie aj v úplnej tme. V komplete so zameriavačom je dodávaný akumulátor s nabíjačkou. Ako príslušenstvo je k dispozícii a držiak batérií pre bežné a dobíjacie články AA.

 

Sightline

Jednoduchá obsluha pomocou jediného ovládača


Sightline je jedným z najjednoduchších zameriavačov na trhu. Vyhradené tlačidlá sa používajú na aktiváciu zameriavača a vstavaného IR prísvitu. Ovládanie všetkých ostatných funkcií je združených v otočnom ovládacom prvku - enkodéry, s prostredným potvrdzovacím tlačidlom.

 

Sightline

Použitie na veľkých kalibroch


Sightline je štandardne pripravený na použitie na kalibroch aj s veľkou energiou spätného rázu napr. 9.3x64, .30-06, .300, 375, atď. Rovnako tak Sightline možno používať aj s malorážkou a airsoft zbraňami.

 

Sightline

Výkonný IR prísvit s dlhým dosahom


Sightline N455 a N475 sú vybavené vstavaným IR prisvietením s vlnovou dĺžkou v neviditeľnej oblasti spektra 940nm. To umožňuje loviť bez strachu, že budete prezradený zveri. Tri úrovne nastavenia intenzity výkonu IR prísvitu pomáhajú vybrať najlepšie vhodnú úroveň osvetlenia pozorovaného objektu.


Sightline

Širokouhlý okulár - bez efektu "kľúčové dierky"


Komplexné širokouhlý okulár so širokouhlým objektívom v kombinácii s displejom HD AMOLED zaisťuje pohodlné vnímanie obrazu. Sightline zobrazuje bez skreslenia v celom zornom poli s dobrým kontrastom a absenciou efektu pozerania cez "kľúčovú dierku".

 

Sightline

Grafický diaľkomer


Jednoduchý grafický diaľkomer umožňuje rýchle meranie vzdialenosti na cieľ, u ktorého je možné vopred odhadnúť výšku (jeleň - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajac - 0,3m).


Sightline

Široký rozsah prevádzkových teplôt (-20 - + 40 ° C)


Sightline je konštruovaný pre prevádzku v rôznych klimatických podmienkach. Displej zameriavača, vďaka použitej technológie AMOLED nespomaľuje zobrazenie ani pri teplotách -20 ° C a zaisťuje ostrý obraz a presný obraz aj pre rýchlo sa pohybujúce objekty.

 

Sightline

Vypnutie displeja


Režim vypnutie displeja je veľmi užitočný, keď používateľ nepotrebuje plynulé sledovanie obrazu a pomáha zabrániť osvetlenie svitom displeja a šetrí energiu batériu. K obnoveniu činnosti zameriavača po prebudení dochádza okamžite.


Sightline

Indikácia bočného sklonu


Indikácie bočného sklonu zabraňuje posunutiu bodu nastrelenia pri zameraní cieľa. Akonáhle je zbraň naklonená o viac ako päť stupňov, zameriavač signalizuje túto skutočnosť šípkami sklonu. Čím väčší počet šípok je zobrazený, tým väčší je sklon.


Sightline

Funkcia automatického vypnutia


Táto funkcia automaticky vypne zameriavač ak zameriavač je v určitom časovom intervale v nepracovnej polohe - úhol sklonu je viac ako 70 stupňov vertikálne alebo 30 stupňov horizontálne. Strážený časový interval sa nastavuje užívateľom.

Yukon Sightline N475

Technické parametre:

Model N455S N475S
Zväčšenie: 4x 6x
Maximalne zväčšenie: 16x 24x
Digitálne zväčšenie: 6-24x
Senzor: CMOS 1280x720px
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 1024x768px
Ohnisková vzdialenosť: 50 mm 70 mm
Zorný uhol: 5.5° 4.1°
Clonové číslo: 1.2
Priemer objektívu: 42 mm 59 mm
Vzdialenosť detekcie: 400m
Typ infra svietidla: LED
Vlnová dĺžka IR: 940 nm
Spektrálna citlivosť >2x10(-5)@780nm , >6x10(-5)@915nm >2,5x10(-5)@780nm , >8x10(-5)@915nm
Dioptrická korekcia: -2.5 ..+5 dioptrií
Očný reliéf: 50mm
Vodeodolnosť: IPX4
Typ kríža: Elektronický
Rozsah rektifikacie: 2100 (± 100 klikov) 1500 (± 100 klikov)
Prevádzková doba: 4 hod.
Odolnosť zpätnému rázu: 6000 J
Krok rektifikácie: 10.5 (pri 4x), 2.6 (při 16x) mm/100m 7.5 (pri 6x), 1.9 (pri 24x) mm/100m
Napájenie: 3.8-6.3 (DNV alebo 4xAA) V
Prevádzkové teploty: -20 ..+40 °C
Hmotnosť: 0,84 (bez baterie)kg 1,15 (bez baterie)kg
Rozmery: 285x89x81 (bez montáže)mm 315x89x88 (bez montáže)mm

 

Obsah balenia:

 • Sightline N455S resp. N475S
 • 1x akumulátor DNV
 • 1x nábíjačka akumulátora DNV
 • Montáž Weaver
 • Púzdro
 • Návod k použitiu
 • Záručný list

 

Dodatočné parametre

Kategória: Poľovnícke potreby
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: