Laserový nastreľovač 45 ACP

Kód: SM39017
€42 €35 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
na základe dlhoročných skúsenostií
Cez 1000 výdajných miest
Cez 1000 výdajných miest
po celom Slovensku
Doručenie do druhého dňa pre objednávky skladom
Doručenie do druhého dňa pre objednávky skladom
kuriérom na akúkoľvek adresu, pri objednávkach do 12:00 hod.

Podrobný popis

Sightmark ® Laserový zameriavač poskytuje najpohodlnejšiu a najpresnejšiu metódu pre nastreľovanie všetkých typov zbraní. Stačí len laserový zameriavač jednoducho zasunúť do komory hlavne ako zvyčajný náboj. Laserový zameriavač presne ukáže tam, kde zbraň mieri. Je to veľmi jednoduché. Takto sa dá dosiahnuť presné zameranie bez vystrelenia náboja. Samotná streľba je neskôr potrebná iba pre jemné vyladenie puškohľadu, aby sa kompenzovali nezrovnalosti, ako napríklad balistika, výkyvy spôsobené rôznymi vzdialenosťami a tiež poveternostnými podmienkami. Ideálne pre poľovníkov, súťažných strelcov a pre ochrancov zákona. Je to veľmi jednoduché a rýchle použitie. Ušetrí Vám nielen čas, ale aj peniaze keďže umožňuje sa vyhnúť častokrát zbytočne nákladnému zastreľovaniu zbrane. Tiež Vám šetrí životnosť zbraní. Ušetrené strelivo môžete potom použiť na lov, alebo tréning. Ľahké prenosné púzdro chráni laserový zameriavač pred poškodením a tiež je ľahko prenosný v teréne.

Sightmark® laserový zameriavač je k dispozícii v niekoľkých kalibroch pre použitie najpopulárnejších pušiek, pištolí a brokovníc.

Upozornenie: Laser môže zapríčiniť poškodenie zraku. Vyhýbajte sa priamemu pozeraniu do laseru. Vyhýbajte sa svieteniu na odrážajúce sa povrchy a predmety. Vyhýbajte sa svieteniu do ľudských, alebo zvieracích očí. Chráňte pred silnými údermi, náporom, alebo nárazom na zariadenie. Vždy uvoľnite vašu zbraň pred zameriavaním.

Návod na použitie: Vložte batérie do nábojnice laseru a dotiahnite hlavičku. Neuťahujte na silu, môžte poškodiť závit hlavičky. Keď je laser aktivovaný, opatrne ho vložte do uzáveru a pomaly zasunte do komory zbrane. Nevsúvajte ho do komory na silu, môže dôjsť k poškodeniu,alebo zaseknutiu v komore. Nájdite cieľ približne 20m až 30m na ktorom budete bodku lasera viditeľne vidieť. Laserový bod je teoreticky bod dopadu strely. Teraz nastavte puškohľad, alebo iné zariadenie na svietiaci bod. Po skončení zameriavania vyberte batérie a odložte do púzdra. Keď ste zameriavali váš puškohľad na 25m tak vaša strela na 100m bude 5 až 10cm mimo cieľa. Presnosť zameriavania je s odchýlkou - 5-12cm. Pri nastavovaní puškohľadu dodržiavajte a postupujte podľa návodu výrobcu.

 

Technické parametre:

Dodatočné parametre

Kategória: Poľovnícke potreby
Záruka: 2 roky
Čočka objektivu: 50 mm
Rozlišení displeje: 1024 × 768
Rozlišení detektoru: 640x512 px, 17 µm
Detekce: 4510 m
Značky: Hikvision

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: